Haberler

Yerli ve Ulusal Basında Biz

Sanal Tur

Yurdumuzun Ferahlığını Keşfedin

Değer

Katan

Ayrıcalıklar

Bireysel Yaşama Odaklanan Eşsiz Detaylar

Zahide Hanım Kız Yurdu 2018-2019 Kayıt Dönemi

Ankara’da seçkin bir akredite yurt olarak uzun yıllardır hizmet veren Zahide Hanım Kız Yurdu’nun 2018-2019 Eğitim Öğretim yılı için kayıt dönemi başladı. Peki neden Zahide Hanım Kız Yurdu’nu tercih etmelisiniz? İşte cevabı...

Zahide Hanım Kız Yurdu 2018-2019 Kayıt Dönemi
Açıldığı günden bu yana tüm öğrenciler tarafından yüksek memnuniyet geri dönüşünü almış olup, kaliteyi ve aile sıcaklığını bir arada yaşatan Zahide Hanım Kız Yurdu, hem ailelerin hem de öğrencilerin ilk tercihleri arasında yer alıyor.Zahide Hanım Kız Yurdu, eşsiz konumu ile de dikkat çekiyor. Ankara’nın pek çok nitelikli üniversitesine yürüme mesafesinde olup, öğrencilerin yol gitme problemini ortadan kaldırıyor.Zahide Hanım Kız Yurdu’nun öğrencilerine sağladığı birçok özel olanak da mevcut. Tek..

Ankara’nın Merkezinde Huzurlu Bir Aile Sıcaklığı...

ODTÜ, Gazi Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi gibi Ankara üniversitelerini tercih eden kız öğrenciler, kendilerine uygun yurdu bulma araştırması içine giriyor. Zahide Hanım Kız Yurdu, Ankara’daki özel kız yurtları içerisinde bir numaralı tercih olmayı başarıyor.

Ankara Üniversitesi’ne en yakın yurtlar arasında yer alan Zahide Hanım Kız Yurdu; Hukuk Fakültesine 9 dakika, Cebeci Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne 7 dakika, Siyasal Bilgiler Fakültesi’ne 5 dakika uzaklıkta bulunuyor. Bu şekilde öğrencilere ulaşım kolaylığı sağlayıp Ankara Özel Kız Yurtları listesinde en üst  sırada yer alıyor.Ankara kız yurtları arasında öğrencilerin ilk tercihi olan Zahide Hanım Kız Yurdu, 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılında konaklama araştırması yapan kız öğrenciler için ..

Üniversite Tercihiniz Ankara İse Zahide Hanım Kız Yurdu Doğru Seçim

Üniversite adayları için sınav stresi yerini tercih stresine bıraktı. Hedefiniz Ankara’daki üniversiteler ise konaklama ihtiyacını dert etmeyin. Zahide Hanım Kız Yurdu’nda ev konforunda konaklama imkanıyla yeriniz hazır.

Ankara’da akredite yurt olarak uzun yıllardan beri hizmetine devam eden Zahide Hanım Kız Yurdu, daima genç kalan atmosferi ve çağdaş hizmet anlayışıyla her yeni eğitim döneminde üniversite öğrencilerine yuva oluyor. “Huzurlu Bir Aile Sıcaklığı” mottosuyla eşsiz özellikleri bünyesinde barından akredite kız yurdu, hem ailelerin hem de öğrencilerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Ankara’nın merkez noktalarında iki ayrı şubesi bulunan Zahide Hanım Kız Yurdu, Ankara’nın pek çok nitelikli üni..

Özel Zahide Hanım Kız Yurdu’nda Avantajlı Kayıt İmkanıyla “Yeriniz Hazır”

Ankara’nın tek akredite kız yurdu olarak konaklama ihtiyacını şansa bırakmamanızı tavsiye ederiz.

Özel Zahide Hanım Kız Yurdu’nda  Avantajlı Kayıt İmkanıyla “Yeriniz Hazır”
Üniversite adayları için kritik süreç başladı. Üniversite tercihi yapacak adayların aklındaki en önemli sorulardan biri de; nerede, hangi şartlar altında konaklayacığıdır. Üniversite, bölüm ve şehir tercihlerinin yanı sıra doğru yurt tercihleri de bu dönemde önem arz ediyor. Biz, Zahide Hanım Kız Yurdu olarak, üniversite yaşamına yeni adım atacak öğrencilerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaya hazırız. Üniversite öğrenimi boyunca, tüm yılı rahat bir şekilde geçirmek isteyen öğrencilerimiz ..

Zahide Hanım Kız Yurdu’nda Erken Kayıt Avantajı

Ankara özel kız öğrenci yurtları arasında seçkin bir yeri olan Zahide Hanım Kız Öğrenci Yurdu’nun indirimli kayıt kampanyası yoğun ilgi görüyor.

Zahide Hanım Kız Yurdu’nda Erken Kayıt Avantajı
  Üniversite tercihleri sonrasında en çok merak edilen konulardan biri de farklı şehirlerde okuyacak öğrencilerin konaklama problemidir. Bu sorununa en iyi çözüm ise tüm illerde yer alan özel öğrenci yurtları.   Özel öğrenci yurtları, konaklama, yeme, içme gibi temel ihtiyaçların yanı sıra sosyal zenginlikleri ve güvenlik imkânı ile hem öğrenciler hem de veliler tarafından sıklıkla tercih ediliyor.   Üniver..

Ankara Zahide Hanım Kız Yurdu Kampanyalı Kayıtları Başladı

Ankara'da akredite yurt olarak hizmet veren Zahide Hanım Kız Yurtları, yeni eğitim döneminde üniversite öğrencilerine kampanyalı kayıt imkânı sunuyor.

Ankara Zahide Hanım Kız Yurdu Kampanyalı Kayıtları Başladı
  Üniversite öğrenimi için Ankara'da ikamet edecek kız öğrencilere ayrıcalıklı barınma imkânı sunan özel kız yurdunun Ankara'nın merkez semtleri olan Kızılay ve Kurtuluş'ta iki ayrı şubesi bulunuyor. Sunduğu olanaklarla Ankara’daki özel yurtlar arasında önemli bir yer edinen Zahide Hanım Kız Öğrenci Yurtları, her yıl yüzden fazla öğrenciye ev sahipliği yapıyor.   Ankara Üniversitelerine ve merkezi bölgelere yakınlığı ile kız öğrencilere ..

Özel Zahide Hanım Kız Yurdu, Erken Kayıt Döneminde Yoğun İlgi Görüyor

Ankara’da akredite öğrenci yurdu olarak hizmet sunan Özel Zahide Hanım Kız Yurdu, yeni eğitim-öğretim dönemi öncesinde misafirlerine erken kayıt avantajları sunuyor.

Özel Zahide Hanım Kız Yurdu, Erken Kayıt Döneminde Yoğun İlgi Görüyor
  Zahide Hanım Kız Yurdu’nun web sitesi üzerinden online başvuru olarak gerçekleştirilen ön kayıt imkanı, yurt arayışında olan üniversite öğrenciler tarafından yoğun ilgi görüyor. Üniversite tercihleri yapıldıktan sonra öğrenci yurdu arayışına giren veli ve öğrenciler, erken kayıt indiriminden yararlanmak için Zahide Hanım Kız Yurdu’na yoğun ilgi gösteriyor.   Ankara’da Cebeci ve Necatibey şubeleri ile iki ayrı konumda hizmet veren özel öğre..