Haberler

Yerli ve Ulusal Basında Biz

Sanal Tur

Yurdumuzun Ferahlığını Keşfedin

Değer

Katan

Ayrıcalıklar

Bireysel Yaşama Odaklanan Eşsiz Detaylar

Ankara Ayrıcalıklı Kız Yurdu, Aile Sıcaklığında Güvenle Konaklayın.

Zahide Hanım Kız Yurdu ile istediğiniz aile sıcaklığındaki güvenliğe ulaşabilirsiniz.

Ailenizden uzakta olacağınız üniversite yıllarında, en çok onların yanında hissettiğiniz güveni arayacaksınız. Güvenli bir yerde aile sıcaklığını hissetmek isteyeceksiniz. Ankara’da otel konforunda yurt olanakları sunan, güvenliğini akreditasyon ile kanıtlamış Zahide Hanım Kız Yurdu ile istediğiniz aile sıcaklığındaki güvenliğe ulaşabilirsiniz.Yurtta Güvenlik Nasıl Sağlanır?Zahide Hanım Kız Öğrenci Yurdu, uluslararası standartlarda olduğunu gösteren akreditasyon ile güvenliği kanıtlamıştır. Yurt..

Üniversitelere Yakınlık ve Akreditasyon

Zahide Hanım, üniversitelere yakınlık kriterini en iyi şekilde sağlamış olduğundan tercih edilen yurtlar arasındadır.

Üniversiteye yakınlığın önemi, okula gitmek için uyandığınız sabahlarda hemen anlaşılır. Yerleşkenize yakın olan bir yurtta konakladığınızda, yolun uykunuzdan çalmasının önüne geçersiniz. Söz konusu  Ankara olduğunda, üniversiteye yakınlık çok daha büyük önem taşır. Ankara kız öğrenci yurdu olan Zahide Hanım, üniversitelere yakınlık kriterini en iyi şekilde sağlamış olduğundan tercih edilen yurtlar arasındadır. Hem Necatibey hem de Kurtuluş şubesi ile öğrencilerin konakladığı yerden ünivers..

Ankara’nın En İyi Kız Öğrenci Yurdu

Zahide Hanım Kız Yurdu, öğrencilerin isteklerine göre hareket ettiğinden memnun kalacağınız bir seçim olacaktır.

Ankara’nın En İyi Kız Öğrenci Yurdu
Üniversite yıllarını keyifli geçirmenin beraberinde konforundan da ödün vermek istemeyenler, Ankara’nın en iyi kız öğrenci yurdunu tercih edebilir.  Lüks odaların yanında güvenliğin sağlanmış olduğu, tüm taleplerinizin karşılık bulduğu bir yurt, size evinizi aratmaz. Yüksek yaşam kalitesi sayesinde, hayal ettiğiniz üniversite hayatını yaşayabilirsiniz. Ankara’da en iyi kız yurdu dendiğinde akla ilk gelen isimlerden olan Zahide Hanım Kız Yurdu, öğrencilerin isteklerine göre hareket ettiğinde..

Kız Öğrenci Yurdu Seçerken Dikkat Etmeniz Gereken 10 Şey

İşte, hayalinizdeki şehirde yurt seçerken dikkat etmeniz gereken 10 şey.

Kız Öğrenci Yurdu Seçerken Dikkat Etmeniz Gereken 10 Şey
Zorlu bir maratonu tamamlayan lise öğrencilerinin ilk adımı, üniversiteyi kazandığı şehirde yaşayacağı yeri belirlemek olacak. Daha önce yaşamadığınız bir şehirde yaşamak sizin için başlangıçta zor olabilir. Bu sebeple ilk tercihinizin yurt olmasının avantajlı olacağını söyleyebiliriz. Hem şehri tanımak hem de hızlı bir şekilde tecrübe edinmek için Ankara’da kız yurtları en doğru seçimdir. Doğru bir yurt, üniversite yıllarınızı hayal ettiğinizden çok daha sorunsuz ve rahat geçirmenizi sağlar.İşt..

Zahide Hanım Kız Yurdu 2018-2019 Kayıt Dönemi

Ankara’da seçkin bir akredite yurt olarak uzun yıllardır hizmet veren Zahide Hanım Kız Yurdu’nun 2018-2019 Eğitim Öğretim yılı için kayıt dönemi başladı. Peki neden Zahide Hanım Kız Yurdu’nu tercih etmelisiniz? İşte cevabı...

Zahide Hanım Kız Yurdu 2018-2019 Kayıt Dönemi
Açıldığı günden bu yana tüm öğrenciler tarafından yüksek memnuniyet geri dönüşünü almış olup, kaliteyi ve aile sıcaklığını bir arada yaşatan Zahide Hanım Kız Yurdu, hem ailelerin hem de öğrencilerin ilk tercihleri arasında yer alıyor.Zahide Hanım Kız Yurdu, eşsiz konumu ile de dikkat çekiyor. Ankara’nın pek çok nitelikli üniversitesine yürüme mesafesinde olup, öğrencilerin yol gitme problemini ortadan kaldırıyor.Zahide Hanım Kız Yurdu’nun öğrencilerine sağladığı birçok özel olanak da mevcut. Tek..

Ankara’nın Merkezinde Huzurlu Bir Aile Sıcaklığı...

ODTÜ, Gazi Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi gibi Ankara üniversitelerini tercih eden kız öğrenciler, kendilerine uygun yurdu bulma araştırması içine giriyor. Zahide Hanım Kız Yurdu, Ankara’daki özel kız yurtları içerisinde bir numaralı tercih olmayı başarıyor.

Ankara Üniversitesi’ne en yakın yurtlar arasında yer alan Zahide Hanım Kız Yurdu; Hukuk Fakültesine 9 dakika, Cebeci Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne 7 dakika, Siyasal Bilgiler Fakültesi’ne 5 dakika uzaklıkta bulunuyor. Bu şekilde öğrencilere ulaşım kolaylığı sağlayıp Ankara Özel Kız Yurtları listesinde en üst  sırada yer alıyor.Ankara kız yurtları arasında öğrencilerin ilk tercihi olan Zahide Hanım Kız Yurdu, 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılında konaklama araştırması yapan kız öğrenciler için ..

Üniversite Tercihiniz Ankara İse Zahide Hanım Kız Yurdu Doğru Seçim

Üniversite adayları için sınav stresi yerini tercih stresine bıraktı. Hedefiniz Ankara’daki üniversiteler ise konaklama ihtiyacını dert etmeyin. Zahide Hanım Kız Yurdu’nda ev konforunda konaklama imkanıyla yeriniz hazır.

Ankara’da akredite yurt olarak uzun yıllardan beri hizmetine devam eden Zahide Hanım Kız Yurdu, daima genç kalan atmosferi ve çağdaş hizmet anlayışıyla her yeni eğitim döneminde üniversite öğrencilerine yuva oluyor. “Huzurlu Bir Aile Sıcaklığı” mottosuyla eşsiz özellikleri bünyesinde barından akredite kız yurdu, hem ailelerin hem de öğrencilerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Ankara’nın merkez noktalarında iki ayrı şubesi bulunan Zahide Hanım Kız Yurdu, Ankara’nın pek çok nitelikli üni..

Özel Zahide Hanım Kız Yurdu’nda Avantajlı Kayıt İmkanıyla “Yeriniz Hazır”

Ankara’nın tek akredite kız yurdu olarak konaklama ihtiyacını şansa bırakmamanızı tavsiye ederiz.

Özel Zahide Hanım Kız Yurdu’nda  Avantajlı Kayıt İmkanıyla “Yeriniz Hazır”
Üniversite adayları için kritik süreç başladı. Üniversite tercihi yapacak adayların aklındaki en önemli sorulardan biri de; nerede, hangi şartlar altında konaklayacığıdır. Üniversite, bölüm ve şehir tercihlerinin yanı sıra doğru yurt tercihleri de bu dönemde önem arz ediyor. Biz, Zahide Hanım Kız Yurdu olarak, üniversite yaşamına yeni adım atacak öğrencilerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaya hazırız. Üniversite öğrenimi boyunca, tüm yılı rahat bir şekilde geçirmek isteyen öğrencilerimiz ..

Zahide Hanım Kız Yurdu’nda Erken Kayıt Avantajı

Ankara özel kız öğrenci yurtları arasında seçkin bir yeri olan Zahide Hanım Kız Öğrenci Yurdu’nun indirimli kayıt kampanyası yoğun ilgi görüyor.

Zahide Hanım Kız Yurdu’nda Erken Kayıt Avantajı
  Üniversite tercihleri sonrasında en çok merak edilen konulardan biri de farklı şehirlerde okuyacak öğrencilerin konaklama problemidir. Bu sorununa en iyi çözüm ise tüm illerde yer alan özel öğrenci yurtları.   Özel öğrenci yurtları, konaklama, yeme, içme gibi temel ihtiyaçların yanı sıra sosyal zenginlikleri ve güvenlik imkânı ile hem öğrenciler hem de veliler tarafından sıklıkla tercih ediliyor.   Üniver..

Ankara Zahide Hanım Kız Yurdu Kampanyalı Kayıtları Başladı

Ankara'da akredite yurt olarak hizmet veren Zahide Hanım Kız Yurtları, yeni eğitim döneminde üniversite öğrencilerine kampanyalı kayıt imkânı sunuyor.

Ankara Zahide Hanım Kız Yurdu Kampanyalı Kayıtları Başladı
  Üniversite öğrenimi için Ankara'da ikamet edecek kız öğrencilere ayrıcalıklı barınma imkânı sunan özel kız yurdunun Ankara'nın merkez semtleri olan Kızılay ve Kurtuluş'ta iki ayrı şubesi bulunuyor. Sunduğu olanaklarla Ankara’daki özel yurtlar arasında önemli bir yer edinen Zahide Hanım Kız Öğrenci Yurtları, her yıl yüzden fazla öğrenciye ev sahipliği yapıyor.   Ankara Üniversitelerine ve merkezi bölgelere yakınlığı ile kız öğrencilere ..

Özel Zahide Hanım Kız Yurdu, Erken Kayıt Döneminde Yoğun İlgi Görüyor

Ankara’da akredite öğrenci yurdu olarak hizmet sunan Özel Zahide Hanım Kız Yurdu, yeni eğitim-öğretim dönemi öncesinde misafirlerine erken kayıt avantajları sunuyor.

Özel Zahide Hanım Kız Yurdu, Erken Kayıt Döneminde Yoğun İlgi Görüyor
  Zahide Hanım Kız Yurdu’nun web sitesi üzerinden online başvuru olarak gerçekleştirilen ön kayıt imkanı, yurt arayışında olan üniversite öğrenciler tarafından yoğun ilgi görüyor. Üniversite tercihleri yapıldıktan sonra öğrenci yurdu arayışına giren veli ve öğrenciler, erken kayıt indiriminden yararlanmak için Zahide Hanım Kız Yurdu’na yoğun ilgi gösteriyor.   Ankara’da Cebeci ve Necatibey şubeleri ile iki ayrı konumda hizmet veren özel öğre..