İletişim

Tanışmak İçin Sabırsızlanıyoruz

Sanal Tur

Yurdumuzun Ferahlığını Keşfedin

Değer

Katan

Ayrıcalıklar

Bireysel Yaşama Odaklanan Eşsiz Detaylar

Zahide Hanım Kız Yurdu’nda Erken Kayıt Avantajı | Zahide Hanım Kız Yurdu

Zahide Hanım Kız Yurdu’nda Erken Kayıt Avantajı

2016-05-28 14:31:48

 

Üniversite tercihleri sonrasında en çok merak edilen konulardan biri de farklı şehirlerde okuyacak öğrencilerin konaklama problemidir. Bu sorununa en iyi çözüm ise tüm illerde yer alan özel öğrenci yurtları.

 

Özel öğrenci yurtları, konaklama, yeme, içme gibi temel ihtiyaçların yanı sıra sosyal zenginlikleri ve güvenlik imkânı ile hem öğrenciler hem de veliler tarafından sıklıkla tercih ediliyor.

 

Üniversite sınav sonuçlarının belli olması ile birlikte pek çok veli ve öğrenci özel yurt arayışı içine girdi. Özel öğrenci yurdu tercihinde dikkat edilen en önemli nokta, öğrenci yurtlarının kampüse olan yakınlığı. Öğrenciler, öğrenci yurdu seçiminde fakültelerine yürüyüş mesafesinde bulunan yurt binalarını daha çok tercih ediyor. Özel öğrenci yurtları sunduğu olanaklarda tek ya da çok kişili oda tasarımları, odalara entegre tuvalet ve banyo imkanı, dinlenme, etüt ve bilgisayar salonları, sınırsız internet hizmeti, kahvaltı ve akşam yemeği gibi çok yönlü yurt avantajlarını bünyesinde barındırıyor.

 

Her yıl ODTÜ, Gazi Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi gibi pek çok öğrenci tarafından tercih edilen Ankara Üniversiteleri, özel yurt kapasitesi açısından da oldukça zengin. Üniversite şehri Ankara’da hizmet veren özel yurtlar, üniversite öğrencilerine konforlu konaklama seçenekleri sunuyor.

 

Ankara üniversitelerine oldukça yakın konumda yer alan özel öğrenci yurtları, sunduğu erken kayıt imkânıyla her bütçeye uygun fiyat avantajı sağlıyor. Ankara'da akredite yurt olarak hizmet veren Zahide Hanım Kız Öğrenci Yurdu, Cebeci ve Necatibey şubeleri ile erken kayıt indiriminden faydalanmak isteyen öğrenciler için Ankara’da önemli bir yurt seçeneği oluyor.

 

Üniversite öğrenimi için Ankara’da ev konforu sunan Özel Kız Yurdu, web sitesi üzerinden yapılan online başvurularla öğrencilere erken kayıt fırsatı tanıyor. Özel Zahide Hanım Kız Yurdu’nun kayıt kampanyasından yararlanmak için web sayfasını ve sosyal medya hesaplarını inceleyebilirsiniz.