Haberler

Yerli ve Ulusal Basında Biz

Sanal Tur

Yurdumuzun Ferahlığını Keşfedin

Değer

Katan

Ayrıcalıklar

Bireysel Yaşama Odaklanan Eşsiz Detaylar

Ankara’nın Merkezinde Huzurlu Bir Aile Sıcaklığı...

ODTÜ, Gazi Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi gibi Ankara üniversitelerini tercih eden kız öğrenciler, kendilerine uygun yurdu bulma araştırması içine giriyor. Zahide Hanım Kız Yurdu, Ankara’daki özel kız yurtları içerisinde bir numaralı tercih olmayı başarıyor.

Ankara’nın Merkezinde Huzurlu Bir Aile Sıcaklığı...

Ankara Üniversitesi’ne en yakın yurtlar arasında yer alan Zahide Hanım Kız Yurdu; Hukuk Fakültesine 9 dakika, Cebeci Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne 7 dakika, Siyasal Bilgiler Fakültesi’ne 5 dakika uzaklıkta bulunuyor. Bu şekilde öğrencilere ulaşım kolaylığı sağlayıp Ankara Özel Kız Yurtları listesinde en üst  sırada yer alıyor.


Ankara kız yurtları arasında öğrencilerin ilk tercihi olan Zahide Hanım Kız Yurdu,

2017-2018 Eğitim Öğretim Yılında konaklama araştırması yapan kız öğrenciler için güvenilir bir yurt seçeneği oluyor.


Tüm odalarında banyo, telefon, buzdolabı, TV, çalışma masası ve gardırop bulunan Zahide Hanım Kız Yurdu, ekonomik fiyatları ile öğrencilere sıcak bir yuva olma özelliğini taşıyor.


Ankara'da akredite yurt olarak hizmet veren Zahide Hanım Kız Yurtları, yeni eğitim döneminde üniversite öğrencilerine kampanyalı kayıt imkânı sunuyor. Ankara Özel Kız Yurtları listesinde en üst sırada yer alan akredite yurt, uygun fiyatlarıyla da velilerin gözdesi olma başarısını sürdürüyor.


İki şubesi ile kız öğrencilere en üstün hizmeti sunmakla beraber, her yıl 100’den fazla kişiye ev sahipliği yapıyor. Bu sayı öğrencilerin diğer arkadaşlarına da tavsiye etmesiyle yıldan yıla artış gösteriyor.


Özel Zahide Hanım Kız Öğrenci Yurdu olarak sizlere en üstün hizmeti verme çabasını açıldığımız günden bu yana sürdürüyoruz. Siz de ailemize katılmak isterseniz, ayrıntılı bilgi almak için web sitemizi şuradan ziyaret edebilirsiniz.

Üniversite Tercihiniz Ankara İse Zahide Hanım Kız Yurdu Doğru Seçim

Üniversite adayları için sınav stresi yerini tercih stresine bıraktı. Hedefiniz Ankara’daki üniversiteler ise konaklama ihtiyacını dert etmeyin. Zahide Hanım Kız Yurdu’nda ev konforunda konaklama imkanıyla yeriniz hazır.

Üniversite Tercihiniz Ankara İse Zahide Hanım Kız Yurdu Doğru Seçim


Ankara’da akredite yurt olarak uzun yıllardan beri hizmetine devam eden Zahide Hanım Kız Yurdu, daima genç kalan atmosferi ve çağdaş hizmet anlayışıyla her yeni eğitim döneminde üniversite öğrencilerine yuva oluyor. “Huzurlu Bir Aile Sıcaklığı” mottosuyla eşsiz özellikleri bünyesinde barından akredite kız yurdu, hem ailelerin hem de öğrencilerin ilk tercihleri arasında yer alıyor.

 

Ankara’nın merkez noktalarında iki ayrı şubesi bulunan Zahide Hanım Kız Yurdu, Ankara’nın pek çok nitelikli üniversitesine yürüme mesafesinde yer alıyor. Aynı zamanda Ankara Üniversitesi’nin tek akredite öğrenci yurdu olan kurum, öğrencilerin istek ve önerileri doğrultusunda konaklama beklentilerini en üstün şekilde karşılamaya odaklanıyor.

 

Tek ve çok kişilik odalarıyla öğrencilere farklı yaşam alternatifleri sunan Zahide Hanım Kız Yurdu’nda özel çalışma alanları, yemek servisi, sınırsız internet ve renkli sosyal etkinlikler gibi pek çok farklı olanak bir arada bulunuyor.

 

Profesyonel yönetim kardosu ve çalışanlarıyla öğrencilerin üniversite yaşamlarında konforlu olanaklara sahip olmasını sağlayan özel kız öğrenci yurdu, aynı zamanda bireysel yaşama saygı duyan politakasıyla tercih sebebi. 7/24 güvenlikli imkanlarda konaklayan öğrencilerin aileleri huzuru yaşarken, genç üniversiteliler Zahide Hanım Kız Yurdu’nda hem keyfi hem de konforu birlikte deneyimliyor.

 

Üniversite tercih dönemi sebebiyle adaylara kolaylık sağlamak isteyen kurum, Cebeci ve Kurtuluş’taki iki ayrı şubesinde erken kayıt avantajlarına devam ediyor. Online ön kayıt ile siz de Zahide Hanım Kız Yurdu’ndaki yerinizi önceden ayırtabilir, ayrıcalıkları avantajla birleştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için kurumun web sayfasınızı ziyaret edebilirsiniz.


Özel Zahide Hanım Kız Yurdu’nda Avantajlı Kayıt İmkanıyla “Yeriniz Hazır”

Ankara’nın tek akredite kız yurdu olarak konaklama ihtiyacını şansa bırakmamanızı tavsiye ederiz.

Özel Zahide Hanım Kız Yurdu’nda  Avantajlı Kayıt İmkanıyla “Yeriniz Hazır”


Üniversite adayları için kritik süreç başladı. Üniversite tercihi yapacak adayların aklındaki en önemli sorulardan biri de; nerede, hangi şartlar altında konaklayacığıdır. Üniversite, bölüm ve şehir tercihlerinin yanı sıra doğru yurt tercihleri de bu dönemde önem arz ediyor. Biz, Zahide Hanım Kız Yurdu olarak, üniversite yaşamına yeni adım atacak öğrencilerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaya hazırız. Üniversite öğrenimi boyunca, tüm yılı rahat bir şekilde geçirmek isteyen öğrencilerimiz için yuva sıcaklığında yurt hizmeti veriyoruz.

 

Ankara’nın en beğenilen kız öğrenci yurtları arasında yer alan yurdumuz, eşsiz lokasyonu ile dikkat çekiyor. Zahide Hanım Kız Yurdu, üniversitelere yürüme mesafesinde olan iki ayrı şubesiyle kampanyalı kayıt dönemine özel imkanlar sunuyor.

 

Tek ya da çok kişili odalarda bireysel yaşama saygı duyan yurdumuzda, konaklama hizmetine ek olarak yeme-içme olanakları, odalara entegre tuvalet ve banyo imkanı,  dinlenme, etüt ve bilgisayar salonları ile sınırsız internet hizmeti yer alıyor.

 

Özellikle Zahide Hanım Kız Yurdu olarak, geçmiş yıllarda misafirimiz olan öğrencilerin tavsiyesiyle yeni adaylara kapı açıyor olmaktan büyük bir gurur duyuyoruz. Üniversite öğrenimini Ankara’da gerçekleştirecek olan üniversite adaylarının kaliteli yurt arayışına cevap vermek adına Cebeci ve Necatibey şubelerinde erken kayıt indirimimiz devam ediyor.

 

Üniversite tercihleri sonrasında yoğun ilgiyle karşılaşan Zahide Hanım Kız Yurdu’nda sizin de yeriniz hazır.  Yurt özellikleri açısından konforu öncelik alan şubelerimizde, tüm odalarda telefon, buzdolbı, TV, çalışma masası ve gardrop mevcut.

 

Ev konforu ve çağdaş hizmet anlayışı ile akredite yurt olarak hizmet veren Zahide Hanım Kız Yurdu’nu daha yakından incelemek isterseniz web sayfamızı ve sosyal medya hesaplarımızı ziyaret edebilirsiniz.  

Zahide Hanım Kız Yurdu’nda Erken Kayıt Avantajı

Ankara özel kız öğrenci yurtları arasında seçkin bir yeri olan Zahide Hanım Kız Öğrenci Yurdu’nun indirimli kayıt kampanyası yoğun ilgi görüyor.

Zahide Hanım Kız Yurdu’nda Erken Kayıt Avantajı

 

Üniversite tercihleri sonrasında en çok merak edilen konulardan biri de farklı şehirlerde okuyacak öğrencilerin konaklama problemidir. Bu sorununa en iyi çözüm ise tüm illerde yer alan özel öğrenci yurtları.

 

Özel öğrenci yurtları, konaklama, yeme, içme gibi temel ihtiyaçların yanı sıra sosyal zenginlikleri ve güvenlik imkânı ile hem öğrenciler hem de veliler tarafından sıklıkla tercih ediliyor.

 

Üniversite sınav sonuçlarının belli olması ile birlikte pek çok veli ve öğrenci özel yurt arayışı içine girdi. Özel öğrenci yurdu tercihinde dikkat edilen en önemli nokta, öğrenci yurtlarının kampüse olan yakınlığı. Öğrenciler, öğrenci yurdu seçiminde fakültelerine yürüyüş mesafesinde bulunan yurt binalarını daha çok tercih ediyor. Özel öğrenci yurtları sunduğu olanaklarda tek ya da çok kişili oda tasarımları, odalara entegre tuvalet ve banyo imkanı, dinlenme, etüt ve bilgisayar salonları, sınırsız internet hizmeti, kahvaltı ve akşam yemeği gibi çok yönlü yurt avantajlarını bünyesinde barındırıyor.

 

Her yıl ODTÜ, Gazi Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi gibi pek çok öğrenci tarafından tercih edilen Ankara Üniversiteleri, özel yurt kapasitesi açısından da oldukça zengin. Üniversite şehri Ankara’da hizmet veren özel yurtlar, üniversite öğrencilerine konforlu konaklama seçenekleri sunuyor.

 

Ankara üniversitelerine oldukça yakın konumda yer alan özel öğrenci yurtları, sunduğu erken kayıt imkânıyla her bütçeye uygun fiyat avantajı sağlıyor. Ankara'da akredite yurt olarak hizmet veren Zahide Hanım Kız Öğrenci Yurdu, Cebeci ve Necatibey şubeleri ile erken kayıt indiriminden faydalanmak isteyen öğrenciler için Ankara’da önemli bir yurt seçeneği oluyor.

 

Üniversite öğrenimi için Ankara’da ev konforu sunan Özel Kız Yurdu, web sitesi üzerinden yapılan online başvurularla öğrencilere erken kayıt fırsatı tanıyor. Özel Zahide Hanım Kız Yurdu’nun kayıt kampanyasından yararlanmak için web sayfasını ve sosyal medya hesaplarını inceleyebilirsiniz.

Ankara Zahide Hanım Kız Yurdu Kampanyalı Kayıtları Başladı

Ankara'da akredite yurt olarak hizmet veren Zahide Hanım Kız Yurtları, yeni eğitim döneminde üniversite öğrencilerine kampanyalı kayıt imkânı sunuyor.

Ankara Zahide Hanım Kız Yurdu Kampanyalı Kayıtları Başladı

 

Üniversite öğrenimi için Ankara'da ikamet edecek kız öğrencilere ayrıcalıklı barınma imkânı sunan özel kız yurdunun Ankara'nın merkez semtleri olan Kızılay ve Kurtuluş'ta iki ayrı şubesi bulunuyor. Sunduğu olanaklarla Ankara’daki özel yurtlar arasında önemli bir yer edinen Zahide Hanım Kız Öğrenci Yurtları, her yıl yüzden fazla öğrenciye ev sahipliği yapıyor.

 

Ankara Üniversitelerine ve merkezi bölgelere yakınlığı ile kız öğrencilere ulaşımda kolaylık sağlayan Zahide Hanım Kız Öğrenci Yurdu, tek, çift ve dört kişilik odalarda misafirlerine konforlu mekânlar sunuyor. Tüm odalarında banyo, telefon, buzdolabı, TV, çalışma masası ve gardrop bulunan özel kız yurdu, ekonomik fiyatlarla öğrenciler için uygun konaklama ortamları hazırlıyor.

 

Üniversiteye kayıt döneminde öğrencilerin ve velilerin yoğun ilgisiyle karşılaşan özel kız öğrenci yurdu, erken kayıt avantajıyla yurt kaydı yaptırmak isteyenler için cazip kampanya seçenekleri sunuyor.

 

Zahide Hanım Kız Öğrenci Yurdu’nun özelliklerini detaylıca incelemek ve kampanyalı yurt imkânlarından yararlanmak için kurumun web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Zahide Hanım Kız Yurdu, Erken Kayıt Döneminde Yoğun İlgi Görüyor

Ankara’da akredite öğrenci yurdu olarak hizmet sunan Özel Zahide Hanım Kız Yurdu, yeni eğitim-öğretim dönemi öncesinde misafirlerine erken kayıt avantajları sunuyor.

Özel Zahide Hanım Kız Yurdu, Erken Kayıt Döneminde Yoğun İlgi Görüyor

 

Zahide Hanım Kız Yurdu’nun web sitesi üzerinden online başvuru olarak gerçekleştirilen ön kayıt imkanı, yurt arayışında olan üniversite öğrenciler tarafından yoğun ilgi görüyor. Üniversite tercihleri yapıldıktan sonra öğrenci yurdu arayışına giren veli ve öğrenciler, erken kayıt indiriminden yararlanmak için Zahide Hanım Kız Yurdu’na yoğun ilgi gösteriyor.

 

Ankara’da Cebeci ve Necatibey şubeleri ile iki ayrı konumda hizmet veren özel öğrenci yurdu, üniversitelere yakın konumda olmasından dolayı öğrenciler tarafından yoğun olarak tercih ediliyor. Ankara’da üniversite öğrenimine devam eden kız öğrenciler için uygun konaklama koşulları sağlayan özel kız yurdu, ev konforu sağlayan yurt olanaklarıyla dikkat çekiyor.

 

Tanıtım ve pazarlama faaliyetlerinde dijital çalışmaların önemli bir yer tuttuğunu belirten Zahide Hanım Kız Yurdu yönetimi, ön kayıt başvurularını da web siteleri üzerinden alıyor. Erken kayıt döneminde kurumun web sitesine pek çok farklı ilden kayıt talebi geldiğini belirten yurt yönetimi, geçmiş dönemlerde Zahide Hanım Kız Yurdu’nda konaklayan öğrencilerin, yeni kayıt olacak öğrenci arkadaşlarına yurtlarını tavsiye ettiklerini söylüyor. Tercih süreci devam ederken başlattıkları erken kayıt fırsatı ile Zahide Hanım Kız Yurdu, yurt kapasitelerinin de şimdiden hızla dolmaya başladığını aktarıyor.

 

Zahide Hanım Kız Yurdu, online ön kayıt indiriminden yararlanmak ve yurt imkanları hakkında detaylı bilgi edinmek için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.